Atrakcje

Nie ma nudy

Na Podhalu na pewno nie będziesz się nudził

Baseny termalne

Podhale to relaks na wysokim poziomie, dlatego proponujemy odwiedzenie jednego z licznych ośrodków z basenami termalnymi. Oprócz kąpieli w gorącej wodzie prosto z wnętrza ziemi, oferują one bogate zaplecze rekreacyjne dla dzieci i dorosłych oraz strefy SPA.

Kuligi

Jeśli nieodłącznym elementem urlopu jest dla Ciebie wieczorna zabawa, u nas znajdziesz dziesiątki pomysłów. Na miejscu możesz oczywiście zapalić ognisko czy grilla, ale chętnie polecimy Ci też sprawdzone miejsca i firmy, które zabiorą Ciebie i twoich bliskich na widokowy kulig.

Górskie wycieczki

Jeśli cenisz sobie obcowanie z naturą, nie ma to lepszego sposobu niż wybrać się górski szlak. Blisko naszego obiektu  znajdziesz zarówno szlaki dla zaawansowanych jak i tych którzy dopiero stawiają pierwsze kroki.

Śnieżne szaleństwo

Jeśli jesteś fanem jazdy na nartach lub snowboardzie, Folkova’21 będzie idealnym miejscem dla Ciebie w okolicy jest kilka wyciągów o różnym stopniu zaawansowania. Dla osób które zaczynają swoją przygodę znajdą się szkółki oraz instruktorzy którzy z chęcią pokażą podstawy.

Sprawdź nasze sociale